MozaBook CLASSROOMجامع ترین و معتبرترین نرم افزار آموزش تعاملی ویژه کلاس های هوشمند مدارس، در سطح بین المللی(بدون مشابه داخلی و خارجی)

برخی از ویژگی های نرم افزار بورد هوشمند موزابوک:

دارای طیف کاملی از ابزارهای پیشرفته نوشتن و ترسیم،  صحنه های  3 بعدی ، فیلم ها و بازی های آموزشی

شامل محتوای آموزشی جامع برای تمامی مقاطع تحصیلی، از مهدکودک تا متوسطه دوم

قابل استفاده بر روی بورد های هوشمند، لپتاپ، رایانه و ویدئو پروژکتور

دارای بیش از 100 برنامه کاربردی تعاملی و بازی آموزشی، که به عنوان ابزارهای بصری به یادگیری مفاهیم علمی کمک قابل توجهی می کند
 
ابزار های نوشتن و ترسیم حرفه ای که معلمان را در آموزش با کیفیت کمک می کند، این ابزارها با وجود حرفه ای بودن، عملکرد روان و ساده ای دارند

 
بارگزاری مطالب آموزشی توسط معلمان: معلمان می توانند به راحتی مطالب آموزشی شامل جزوات و آزمون های مورد نظر خود را به بخش کتابخانه نرم افزار اضافه کنند.
 
صحنه های 3 بعدی آموزشی  با کیفیت بسیار بالا ، ابزاری برای آموزش ساده و جذاب  مطالب به دانش آموزان
بیش از 1100 صحنه ی 3 بعدی یادگیری را برای دانش آموزان لذت بخش و جذاب می کنند
دانش آموزان می توانند در صحنه های 3 بعدی با موضوعات مختلف نظیر ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی،زمین شناسی،  نجوم،جغرافیا، تاریخ و آناتومی بدن ، قدم بزنند، و  مطالب علمی را با تمام وجود لمس کنند.
تمامی صحنه های 3 بعدی، دارای انیمیشن های آموزشی و آزمون های اختصاصی می باشند.
 
همه بخش ها و ابزار های  نرم افزار موزابوک بدون نیاز به اینترنت به خوبی عمل می کندد و تنها بخش صحنه های 3 بعدی و فیلم های آموزشی این نرم افزار برای بارگزاری، به اینترنت نیاز دارند.


موزابوک مناسب استفاده در مدارس، مهدکودک ها، موسسات آموزشی و کلاس های آموزشی سازمان ها می باشد و با توجه به ابزارها و محتوای درسی جامع، مشتریان را از تهیه چند نرم افزار بی نیاز می کند.

مناسب جهت استفاده سازمان ها جهت برگزاری جلسات و کلاس های آموزشی به جهت داشتن ابزار های حرفه ای نوشتن و ترسیم و افزودن فایل های دلخواه به نرم افزار


لایسنس این نرم افزار به صورت سالانه قابل تمدید است، که در سال های بعد با تخفیف تمدید می گردد.

 
  
   

 
محصولات مرتبط